Dora Julia Czell-Wagner *
(Innsbruck 1947 geb., lebt in Ötz) "Kussmund", unten signiert und datiert Dora Czell (19)88, Mischtechnik auf Papier, ca. 31 x 23 cm, Passepartout, Wechselrahmen
Expert: Christian Wiesinger
29.05.2013 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Dora Julia Czell-Wagner *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 29.05.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 22.05. - 29.05.2013 |